ההנהלה

הנהלת אחוזת רעים דיור מוגן הינה הנהלה צעירה ודינמית אשר שמה לה למטרה להעניק שירות איכותי, חום וביטחון בדיור מוגן יוקרתי, לדיירים בגיל השלישי – ללא תשלום של דמי כניסה וללא פיקדון.

הדיירים משלמים אך ורק שכירות חודשית ומקבלים את כל השירות המיטבי ומגוון הפעילויות בכל התחומים.
ההנהלה קשובה לצרכי הדיירים ומלווה אותם מרגע קבלתם ולכל אורך שהותם באחוזה.

לא עוד עשירים שמפקידים מאות אלפי שקלים ואף מיליונים והפקדת פיקדון שמתכלה על מנת להנות ממגורים של דיור מוגן יוקרתי כשרובנו בעיקר ממעמד הביניים.

היום אתם יכולים להרשות לעצמם את הפינוק באחוזת רעים מבלי להתחייב ומבלי למכור את הבית או לפרק חשבונות וחסכונות.  ממש מהפכה !!

דבר המנכ"ל

דיור מוגן 'אחוזת רעים'
מגורי יוקרה באווירה משפחתית ואוהבת ובמחיר המשתלם ביותר בארץ

כידוע, בעולם המודרני של שנות ה-2000, תוחלת החיים עולה מידי שנה והשאיפה – לאיכות חיים טובה, לביטחון כלכלי ולרווחה, היא הגשמת המשאלות של כולנו ובמיוחד של יקירנו בגיל השלישי. בשני העשורים האחרונים, הדיור המוגן לאוכלוסיה העצמאית בגיל השלישי מהווה פיתרון לרמת חיים טובה, אך העלויות הנדרשות למימוש החלום של מגורים בדיור המוגן הן גבוהות מאד ולרבים מאיתנו חלום זה מתרחק מהם ואינו בר השגה.

'אחוזת רעים', דיור מוגן יוקרתי באווירה משפחתית ואוהבת ובמחיר המשתלם ביותר בארץ, היא בהחלט התגשמות כל חלומותיכם.

'אחוזת רעים' – הדור הבא של הדיור המוגן, מעניקה לכם את האפשרות להתגורר בדיור מוגן חדש ויוקרתי, עם כל השירותים, באיכות חיים גבוהה, בחברת אנשים מקסימים כמוכם, באווירה חמה משפחתית ואוהבת, עם חיי תרבות ופנאי עשירים וביטחון אישי וכל זה בעלות חודשית בלבד, מבלי שתצטרכו למכור את ביתכם ומבלי לשבור את חסכונותיכם.

בתשלום שכירות החל מ- 4950 ₪ לחודש בלבד, בלי לשלם פיקדון ובלי לשלם דמי כניסה, תוכלו להיכנס לדירה חדשה ויפיפייה משלכם ולהעניק לעצמכם את כל הטוב, עם שירות מכל הלב והנשמה, כפי שניתן למצוא בביתנו.

'אחוזת רעים' נמצאת במרכז הארץ, בין ת"א לירושלים, בפרברי העיר רמלה, בתוך שכונת וילות מרהיבה. האחוזה ממוקמת צמוד לכביש 431 ולכביש 6. בצמוד לאחוזה תוכלו למצוא: קאנטרי-קלאב עם בריכה מקורה וחדר כושר משוכלל, קניון עזריאלי חדש, היכל התרבות ועוד.

'לגור באחוזה עם חברים, זה להרגיש צעיר…' – את זאת חשים דיירי אחוזת רעים כל יום כל שעה. עם הגיעכם לאחוזה, מייד תרגישו את הרצון של כולם, דיירים וצוות העובדים כאחד, להעניק לכם, מכל הלב, רק את הטוב שבאדם, יחד עם חיי חברה בצוותא, שכנות טובה, רעות, חום ואהבה עד אין קץ…כמשפחה אחת גדולה.

ברצוני להזמין אתכם להצטרף אלינו, לדיור מוגן 'אחוזת רעים' ולממש את החלום שלכם, לגור במגורי יוקרה וליהנות משפע השירותים שניתנים בביתנו וכל זאת במחיר המשתלם ביותר בארץ.

'אחוזת רעים' – מקום שהוא בית … בית להתחלות חדשות.

                                                                                                                    

                                                                                                                                                 נשמח לראותכם באים בשערינו

                                                                                                                                    אייל מרק
                                                                                                                                   מנכ"ל אחוזת רעים

אחוזת רעים - פרויקט גיור מוגן יוקרתי

האתר נבנה ע"י booya קידום אתרים | בניית אתרי אינטרנט