דיור מוגן באזור המרכז

'אחוזת רעים' דיור מוגן יוקרתי הנמצא בשכונת וילות יפיפייה במערב העיר רמלה צמוד לכביש 6 וכביש 431.

העיר רמלה בראשות מיכאל וידל עיר מתחדשת ומתפתחת בקצב מהיר וכוללת : שכונות מגורים חדשות, מגדלי עסקים,השקעה רבה בתשתית,קאנטרי קלאב ,קניון עזריאלי,היכל התרבות ועוד

אחוזת רעים, דיור מוגן במרכז, ממוקמת בלב שכונת הווילות נווה הדרים במערב העיר – שכונה איכותית, הנמצאת בסמיכות לכבישים 431 ו- 6 עם נגישות גבוהה לכל ערי השפלה. בשכונה תוכלו ליהנות מפיתוח סביבתי עשיר הכולל גינות ציבוריות ירוקות, מוסדות ציבור, פארק עופר הכולל שטחים רחבי ידיים ופינות משחקים.
כמו כן תוכלו למצוא בשכונה מרכז קניות, קאנטרי קלאב עירוני וקופת חולים.

הנהלת המרכז לדיור מוגן -

הנהלת אחוזת רעים, הינה הנהלה צעירה ודינמית והיא שמה למטרה להעניק שרות איכותי והרגשת בטחון לצד איכות חיים גבוהה כמו שראוי ומגיע לדור ההורים. אחרי בדיקות ושיקולים, מצאה הנהלת המרכז את העיר רמלה מתאימה ככפפה ליד להגשמת החזון. המרכז הטובל בירוק מאגד בתוכו את כל השירותים להם זקוקים הדיירים כמו מרפאה, מרכז תרבות, ספריה, מרכול ועוד. עקב מחירי הנדל"ן הנוחים בעיר, מציע המרכז לדיור מוגן לדייריו שטחים ציבוריים נרחבים ומבנים מרווחים וחדישים. הדיירים, גרים בחדרים מפוארים ומרגישים במרכז, כמו בחופשה תמידית.

יתרון נוסף למקום הינו שהוא מאפשר לדיריו לדור בו בשכירות. כך לא חייבים ההורים למכור את דירתם, או לשבור את חסכונותיהם בשביל הזכות לחיות בכבוד, והם יכולים להשכיר את דירתם ובתמורה לשלם על החדר או הסוויטה במקום. המרכז נמצא בשכונת הווילות היוקרתית נאות יצחק הנמצאת במערבה של העיר. בשכונה ימצאו הדיירים ואורחיהם מפיתוח סביבתי עשיר הכולל, פארקים ירוקים וגינות משחקים לנכדים, סופר מרקט, גינות נעימות, שירותי בריאות ומרכז ספורט חדיש . בנוסף מציעה העיר רמלה אטרקציות תיירותיות רבות . ויש בה מבנים הסטורים מרתקים, שווקים ססגוניים, מסעדות אקזוטיות, אוכלוסייה מגוונת ובל נשכח, שהעיר נהנית מנגישות גבוהה ונוחה, ומשפחות מכל הארץ יכולות להגיע אליו בקלות. אם ברכב פרטי ואם בתחבורה הציבורית. אז אם חשבתם על פתרון ראוי לעצמיכם או להוריכם, צרו עמנו קשר עוד היום ואנו נשמח להיפגש אתכם לכוס קפה ותוכלו להתרשם ממגוון פתרונות הדיור ואפשרויות הבילוי במרכז.

בעיר רמלה קיימים מוקדי משיכה ואתרי תיירות רבים, ביניהם:
קאנטרי קלאב, קניון עזריאלי, גן הנשיא ע"ש הנשיא חיים ויצמן, אנטרדת ההנצחה, מוזיאון רמלה-המוזיאון העירוני, בריכת הקשתות, שוק רמלה

  • אחוזת רעים דיור מוגן במרכז
  • אחוזת רעים פינת ישיביה מפנקת עבור דיירי הפרויקט
  • דיור מוגן באיזור המרכז
  • לובי מפואר באחוזת רעים
  • חברות אחוזת רעים דיור מוגן במרכז

האתר נבנה ע"י booya קידום אתרים | בניית אתרי אינטרנט

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם