מתקנים

דיירי אחוזת רעים, ובני משפחותיהם, נהנים משורה של מתקנים במקום העומדים לרשותם ולשירותם.

ב"אחוזת רעים" דיור מוגן תיהנו מלובי מאובזר בריהוט וינטג' עתיק בסגנון לואי ה-14, רנסאנס ומאובזר בפינות ישיבה מפוארות. הלובי מאויש על ידי אנשי הצוות במשך 24 שעות ביממה. בלובי יש טלוויזיה המחוברת למגוון רב של ערוצים לרשות הדיירים, מכתביה עם מעמד עיתונים מעודכנים (מעריב,ידיעות וישראל היום) ועמדת תרבות מעודכנת של הצגות, אירועים בבית, בעיר ובסביבה. בעמדת הקבלה יוכלו הדיירים לקבל שירות עם חיוך, שירות VIP, מפקידות הקבלה לכל אורך שעות היממה, כמו כן לרשות הדיירים חיבור wifi בשטחים הציבוריים של הבית.

המרפאה באחוזת רעים, פתוחה מהבוקר עד הערב, מאובזרת במיטב האביזרים והמכשור הרפואי החדישים שקיימים. האחיות עומדות לרשות הדיירים במתן סיוע רפואי, ייעוץ והסברה בנושא בריאות ורפואה. במשרדי האחוזה ניתן לקבל שירות חם ויחס אישי מפקידות הקבלה, מהעובדת הסוציאלית ומחלקת המכירות.

במועדון ב"אחוזת רעים" ייהנו הדיירים ממשחקי קופסא, משחקי קלפים, ספרייה (ממנה ניתן להשאיל ספרים ללא עלות כמובן) קפיטריה לטובת הכלל, בר ומתקן חדשני דיגיטאלי לשתיה חמה/קרה ועוד. כמו כן, מועדון הדיירים מארח גם הופעות זמר, מסיבות, הרצאות שונות ומגוונות , פעילויות רבות וחוגים לטובת הדיירים. זהו מקום מפגש מקסים עבור הדיירים המהווה עבורם פינה תרבותית בכל שעות היום.

באחוזת רעים קיים אולם התעמלות גדול ומרווח, ריצפת פרקט, ציוד התעמלות הכולל: כדורים, חישוקים, משקולות, מזרונים וכד'.

באחוזה יש מכבסה הפתוחה 24 שעות וכוללת: מכונות כביסה וייבוש.

ב"אחוזת רעים" תיהנו גם מגינה רחבת ידיים ובה ספסלי ישיבה ופינות מוצלות. הגינה המטופחת מעוצבת בסגנון כפרי והיא טובלת בצמחייה ירוקה וססגונית. לרשותכם גם אולם אירועים בו אנו מקיימים יחד עם הדיירים כנסים, הרצאות, ערבי זמר ועוד.

בית הכנסת של 'אחוזת רעים' פתוח כל יום. מתקיימים בו תפילות בשבתות וחגים.

מתוחזק על בן יהודה קידום אתרים | קידום אתרים אורגני

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם